Gypsophylla paniculata (Plazeča sadrenka)
Trenutno ni dobavljivo
Gypsophila paniculata, znana tudi kot “nevesta”, je trajnica, ki s svojimi drobnimi belimi cvetovi ustvari občutek lahkotnosti in zračnosti. Cveti od junija do avgusta in zraste do 100 cm. Uspeva na sončnih legah v dobro odcednih tleh. Je nezahtevna za vzdrževanje in idealna za slovenske vrtove, kjer lahko služi tudi kot rezano cvetje.
🔍 Fotografije v tabeli prikazujejo dejanske rastline iz naše drevesnice.
🌿 Ker rastline skozi leto rastejo in se spreminjajo, se lahko ob dobavi njihov videz nekoliko razlikuje – a so vedno kakovostne in skrbno izbrane.
Na zalogi – (Drevesnica Starše)
V kolikor je manjša količina, priporočamo čim hitrejšo rezervacijo -> Oddaja povpraševanja, Naročilo
Pri dobavitelju – Partnerska zaloga.
Zaloga je zgolj informativna! Po oddanem povpraševanju vam sporočimo prvo možno dobavo. Pričakovan čas dobave (v oklepaju)





